wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci młodsze, 2017

Ranking Pucharu Młodzików i Dzieci – Dzieci młodsze, 2017

Opublikowano: 7-05-2017; 20:35 przez mteg

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Kurek Małgorzata 465.0 65.0 100.0 65.0 100.0 100.0 100.0
2 Pietkiewicz Pola
Murall UKA
425.0 100.0 80.0 100.0 80.0 65.0 55.0
3 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
320.0 55.0 65.0 55.0 65.0 35.0 80.0
4 Machlarz Marcela
Klub Sportowy Alpika
317.0 51.0 55.0 80.0 43.0 80.0 51.0
5 Piotrowska Malwina
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
273.0 47.0 47.0 51.0 55.0 55.0 65.0
6 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
265.0 80.0 51.0 47.0 40.0 35.0 47.0
7 Juszczak Karolina
RockBrothers
226.0 43.0 40.0 41.0 51.0 51.0 34.0
8 Parczewska Hanna 185.0 24.0 28.0 41.0 47.0 26.0 43.0
9 Ciborowska Róża
Murall UKA
149.0 37.0 34.0 19.0 22.0 37.0
10 Piotrowska Jagoda
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
138.0 20.0 19.0 31.0 28.0 40.0
11 Kurz Zofia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
125.0 31.0 19.0 28.0 47.0
12 Bernat Natalia
Murall UKA
121.0 18.0 31.0 19.0 37.0 16.0
13 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
109.0 12.0 18.0 19.0 20.0 40.0 4.0
14 Sztandera Nikola 105.0 20.0 26.0 19.0 10.0 14.0 26.0
15 Frączek Marysia
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
87.0 31.0 24.0 16.0 16.0
16 Szymaniak Oliwia 77.0 6.0 24.0 2.0 18.0 9.0 20.0
17 Wójcik Matylda
Klub Wspinaczkowy AGAMA
59.0 22.0 19.0 18.0
18 Stępień Olga 46.0 22.0 24.0
19 Staszewska Iga
Murall UKA
40.0 40.0
19 Lasoń Lena 40.0 14.0 10.0 16.0
21 Ciombor Kinga
Klub Sportowy MOVE! Avatar
38.0 7.0 31.0
21 Półtorak Maja
UKS Lider
38.0 4.0 34.0
23 Jasik Aleksandra
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
34.0 34.0
23 Nowak Hanna
Klub Sportowy Alpika
34.0 15.0 19.0 0.0
23 Bogunia Weronika
UKS Lider
34.0 15.0 19.0
26 Tarczoń Antonina
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26.0 19.0 7.0 0.0
26 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
26.0 26.0
26 Szymczak Martyna
Klub Wysokogórski Trójmiasto
26.0 26.0
29 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE! Avatar
24.0 24.0
30 Schab Dobrawa
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21.0 9.0 9.0 3.0
31 Ciborowska Łucja
Murall UKA
15.0 0.0 14.0 0.0 1.0
32 Sajdok Urszula
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 0.0 12.0
33 Pawlik Aniela
UKS Lider
8.0 3.0 5.0
34 Żeglińska Wiktoria 7.0 7.0
35 Kaczyńska Małgorzata
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6.0 6.0
36 Kurnyta Amelia 3.0 3.0 0.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2017-11-25
Warszawa
2017-11-11
Tarnów
2017-10-21
Bytom
2017-06-10
Kraków
2017-05-27
Warszawa
2017-04-08
1 Cholewa Marcel
Klub Wspinaczkowy AGAMA
480.0 65.0 100.0 100.0 80.0 100.0 100.0
2 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
405.0 100.0 80.0 80.0 65.0 80.0 55.0
3 Zacharski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
365.0 47.0 65.0 55.0 100.0 65.0 80.0
4 Żak Michał
Klub Sportowy Strefa Wspinania
272.0 80.0 37.0 43.0 47.0 51.0 51.0
5 Schab Miłosz
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
251.0 55.0 40.0 65.0 51.0 34.0 40.0
6 Walas Antoni
Akademicki Klub Górski
179.0 51.0 28.0 22.0 31.0 47.0
7 Blaszke Kacper
Klub Wysokogórski Gliwice
171.0 37.0 43.0 51.0 40.0
8 Bosetti Eryk
RockBrothers
167.0 31.0 29.0 28.0 55.0 24.0
9 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
152.0 40.0 47.0 65.0
10 Pietrewicz Kornel 143.0 34.0 40.0 47.0 22.0
11 Górnik Jakub 111.0 34.0 20.0 26.0 24.0 7.0
12 Michlewski Witold 99.0 18.0 24.0 43.0 14.0
13 Żegliński Maksymilian 69.0 22.0 47.0
14 Klimek Jakub
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
60.0 22.0 24.0 14.0
15 Smoszna Jakub
UKS Lider
57.0 20.0 37.0
16 Krupa Filip
RockBrothers
53.0 24.0 29.0
17 Tutaj Filip 31.0 31.0
18 Sobański Stanisław 14.0 14.0
19 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
9.0 9.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni