wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Taternictwa Jaskiniowego - Informacje > Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Opublikowano: 21-03-2016; 8:18 przez mteg | Modyfikacja: 9-05-2017; 13:07 przez mteg

Lp. Nazwisko Imię Nr licencji PZA Uprawnienia ważne do Klub
1. Albrzykowski Grzegorz 201 2017-05-31 TKG Vertical Zakopane
2. Badurski Grzegorz 311 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
3. Baster Tomasz 309 2021-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
4. Brzoza Arkadiusz 342 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
5. Burczyk Piotr 356 2021-05-31 Speleoklub Świętokrzyski
6. Chirk Robert 323 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
7. Chojnacki Tomasz 355 2021-05-31 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
8. Chruściel Aleksander 203 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
9. Ciszewski Andrzej 205 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
10. Ciszewski Michał 357 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
11. Czart Marcin 290 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
12. Dokupil Wit 277 2017-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
13. Fidzińska Kaja 358 2020-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
14. Fiedorowicz Tomasz 304 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
15. Filar Filip 330 2021-05-31 Speleoklub Tatrzański
16. Fiszer Robert 237 2017-05-31 Speleoklub Częstochowa
17. Floryan Piotr 312 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
18. Francuz Marcin 365 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
19. Freus Marek 208 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
20. Fuja Dariusz 319 2021-05-31 Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „KARAKORUM”
21. Furgał Krzysztof 324 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
22. Gajewska Agnieszka 224 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
23. Gala Marcin 289 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
24. Ganszer Jerzy 209 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
25. Golicz Mateusz 343 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
26. Górski Michał 353 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
27. Grzegrzułka Tomasz 292 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
28. Grzela Zbigniew 281 2021-05-31 Speleoclub Wrocław
29. Gutek Jarosław 211 2017-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
30. Gutek Zofia 204 2021-05-31 Speleoklub Bielsko-Biała
31. Hołysz Wojciech 331 2017-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
32. Jabłoński Grzegorz 240 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
33. Jachym Mirosław 332 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
34. Jaworski Tomasz 321 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
35. Jędrzejczak Marek 242 2021-05-31 Speleoclub Wrocław
36. Jokiel Olgierd 243 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
37. Jokiel Witold 244 2017-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
38. Kardaś Rafał 117 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
39. Kępkiewicz Piotr 322 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
40. Kliś Tomasz 245 2017-05-31 Wrocławski Klub Wysokogórski
41. Kołodziej Sebastian 313 2021-05-31 Stowarzysz. Speleoklub Olkusz
42. Konarski Michał 333 2021-05-31 Speleoclub Wrocław
43. Kondratowicz Rajmund 293 2021-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
44. Kopertowski Mirosław 359 2020-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
45. Kostka Szymon 316 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
46. Kotarba Stanislaw 228 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
47. Krajewski Marcin 294 2021-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
48. Kroh Paweł 316 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
49. Kubarek Marcin 334 2017-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
50. Kuchno Tadeusz 279 2021-05-31 KW Kraków
51. Kućmierz Jan 291 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
52. Kupras Jacek 214 2017-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
53. Kuśpiel Grzegorz 301 2017-05-31 Klub Speleologiczny „Aven”
54. Kuźnicki Tomasz 335 2017-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
55. Latacz Mirosław 320 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
56. Lewandowski Sebastian 345 2021-05-31 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
57. Libera Ewa 215 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
58. Lorczyk Marek 295 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
59. Lubomski Dariusz 360 2021-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
60. Luty Izabela 253 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
61. Macioszczyk Michał 361 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
62. Madej Artur   2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
63. Maślanka Agata 336 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
64. Matejuk Włodzimierz 255 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
65. Matuszczak Robert 282 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
66. Michalski Wacław 217 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
67. Mucha Mariusz 362 2020-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
68. Nieciąg Agnieszka 354 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
69. Nowacki Henryk 278 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
70. Nowak Artur 306 2017-05-31 Speleoklub GAWRA Gorzów
71. Nowak Jakub 308 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
72. Odrowąż-Mieszkowski Maciej 337 2017-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
73. Olczak Tomasz 346 2021-05-31 Speleoklub Łódzki – PTTK Oddział Łódź Polesie
74. Orawiec Paweł 310 2017-05-31 TKG Vertical Zakopane
75. Parczewski Michał 347 2021-05-31 Speleoklub Tatrzański
76. Paternoga Radosław 302 2021-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
77. Paziewski Janusz 250 2017-05-31  
78. Pindel Mirosław 338 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
79. Podobiński Piotr 317 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
80. Polok Mariusz 300 2017-05-31 Klub Speleologiczny „Aven”
81. Porębski Andrzej 257 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
82. Porębski Włodzimierz 258 2017-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
83. Pruc Marcin 314 2021-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
84. Pryjma Tomasz 219 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
85. Pukowski Jerzy 220 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
86. Raczyńska Ewelina 364 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
87. Radecki Wojciech 210 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
88. Ramatowski Paweł 318 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
89. Recielski Krzysztof 225 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
90. Sapieszko Dariusz 328 2021-05-31 Katowicki Klub Speleologiczny
91. Sienkiewicz Piotr 348 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
92. Sieprawski Wojciech 341 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
93. Sierota Bartosz 349 2021-05-31 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
94. Składzień Michał 350 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
95. Skoczeń Wojciech 315 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
96. Słupińska Magdalena 263 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Warszawa
97. Słupiński Piotr 264 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
98. Soja Emanuel 329 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
99. Stefański Stefan 134 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
100. Stelmach Piotr 339 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
101. Styrczula Wojciech 296 2021-05-31 Speleoklub Tatrzański
102. Styrna Przemysław 363 2020-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
103. Styś Jacek 285 2021-05-31 Speleoclub Wrocław
104. Szczygieł Jacek 351 2021-05-31 Katowicki Klub Speleologiczny
105. Szych Kazimierz 352 2021-05-31 Speleoklub Częstochowa
106. Tabaczyński Zbigniew 318 2021-05-31 Speleoklub Świętokrzyski
107. Tomaszek Maciej 299 2017-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
108. Traciłowski Tomasz 303 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
109. Verey Jerzy 227 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
110. Wasilewski Wojciech 266 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
111. Wasyluk Stanisław 307 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
112. Widuch Ryszard 273 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
113. Wierzbowski Marek 298 2017-05-31 UKA Warszawa
114. Wilk Wiesław 271 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
115. Włosek Izabela 286 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
116. Włosek Przemysław 268 2017-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
117. Wójcik Ewa 226 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
118. Wypych Bogusław 340 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
119. Zabrzeński Czesław 222 2017-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
120. Zagórski Sławomir 284 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
121. Zamorski Marcin 317 2021-05-31 Speleoklub Częstochowa
122. Zawierucha Lubomir 223 2017-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
Partnerzy